Tel:797332150
kontakt@bozenawroblewska.pl

Chcesz wiedzieć, jak karmić psa?

Wybierz jedyny TAKI poradnik na rynku – pisany przez dietetyka, psychologa i hodowcę psów
PREMIERA WKRÓTCE

Cała treść oparta jest o mocne podstawy teoretyczne, ale również wiedzę praktyczną wynikającą z ponad 20 lat rozwiązywania problemów żywieniowych i wyborów najlepszej diety.

Najważniejsze rzeczy, o których powinnaś / powinieneś wiedzieć

Jeśli cały podręcznik nie jest interesujący, zajrzyj do tabel i schematów czy przepisów i będziesz wiedziała/ wiedział, co robić.,

PORADNIK ZYWIENIA PSA
WIEDZA

Praktyczna wiedza dotycząca żywienia psa, bez względu na wybrany rodzaj posiłków.

SCHEMATY

Gotowe schematy i wyliczenia: wielkość zapotrzebowania w zależności od wieku i wagi psa, dorastanie, starość psa, ilość posiłków, inne.

PRZEPISY

Przepisy na zbilansowane posiłki domowe dla psa, proste w przygotowaniu i smaczne. Dostępne dla każdego opiekuna.

Kup książkę i ciesz się z psem!

Smaczne i zdrowe posiłki są dostępne dla każdego. Chcesz gotować, ale nie wiesz jak? Chcesz karmić psa, ale nie wiesz czym i ile mu podawać? Kup poradnik, a pomoże Ci każdego dnia. Dla każdego, kto kupi poradnik bezpośrednio u nas rabat 20% na dostęp do portalu dietetykzwierzecy24.pl – subskrypcja roczna Właściciel+. 

KUPUJĘ
NOWOŚĆ! WYDANIE 2024

Przeglądaj, czytaj
poradnik dla opiekuna każdego dnia

Praktyczna książka o żywieniu psa napisana przez Bożenę Wróblewską. Jeśli chcesz znać wytyczne żywieniowe – znajdziesz je tutaj.  Jeśli chcesz wiedzieć  o różnych rodzajach posiłków, zapotrzebowaniu na wodę, alergii pokarmowej – znajdziesz tu praktyczne informacje, które pomogą Ci każdego dnia.

KUP PORADNIK

Nie zastanawiaj się dłużej! Kup teraz!

Schematy, tabele oraz rysunki

Korzystaj 
z treści, schematów – różne formy przekazu

Rozumiem, że każdy z nas jest inny i ma inne preferencje związane z odbieraniem informacji. Dlatego w książce znajdziesz: treści opisowe, schematy, rysunki, tabele, ćwiczenia, które możesz wykorzystać każdego dnia.

SMACZNE ZBILANSOWANE POSIŁKI DOMOWE

Wybierz przepis i gotuj
smaczne posiłki domowe 
dla psa

Książka zawiera 10 przepisów na smaczne posiłki domowe dla psa. Posiłki są przygotowywane w oparciu o łatwo dostępne składniki, a przepis zawiera instrukcję, jak dopasować ilość posiłku do psa na dzień diety. Posiłek gotowy nawet w 20 minut. Znajdziesz też przepisy na pasteryzację posiłków – dowiesz się, jak przygotować posiłki do słoików nawet na 6 miesięcy.

CHCĘ PORADNIK
Poznaj poradnik

Poznaj
spis treści – warto przeczytać

Nie jesteś pewna / pewien, co zawiera książka. Dowiedz się czytając spis treści. Dokładny przewodnik po treści poradnika dla opiekuna psa. 

Kup poradnik! To zajmie tylko minutę

KUPUJĘ