Tel:797332150
kontakt@bozenawroblewska.pl

Cennik dietetyka zwierzęcego i behawiorysty

porady dietetyka zwierzęcego i behawiorysty

ROZMOWA Z DIETETYKIEM – WERSJA SILVER -20 MINUT

Rozmowa z dietetykiem zwierzęcym o żywieniu Twojego psa lub kota, odpowiedzi na podstawowe pytania


55 ZŁ Z 23% VAT

KUP PORADĘ
KONSULTACJA DIETETYKA ZWIERZĘCEGO – WERSJA GOLD

60 MINUT


150 ZŁ Z 23% VAT

45-60 minutowa konsultacja żywieniowa – rozmowa telefoniczna nt. problemów żywieniowych zwierzęcia, wyliczenie zapotrzebowania energetycznego psa /kota, określenie czy waga jest prawidłowa (w miarę możliwości na podstawie zdjęciai pomiaru), określenie zaleceń dietetycznych w zakresie zapotrzebowania energetycznego psa oraz możliwych ograniczeń żywieniowych. Porada zawiera wskazówki dotyczące zwyczajów karmienia, rodzajów produktów, wartości energetycznej, optymalnego zapotrzebowania na składniki odżywcze.

KUP PORADĘ
KOMPLEKSOWA PORADA DIETETYCZNA I WSPARCIE PRZEZ MIESIĄC – WERSJA PLATINUM 

PRZYGOTOWANIE DIETY I KONSULTACJA


300 ZŁ Z 23% VAT

Analiza obecnej diety i problemów żywieniowych psa lub kota, wyników badań, innych
wyliczenie zapotrzebowania na energię; określenie źródeł pochodzenia energii metabolicznej w optymalnej dla psa diecie
Dokładna analiza sylwetki, określenie nadwagi/niedowagi;
Stworzenie diety do psa/kota – rekomendacje karm gotowych (3 różne) lub propozycja diety gotowanej (1 przepis na posiłek dla psa lub kota), dobór przysmaków, rekomendacja suplementów
Instrukcje przygotowywania i podawania posiłków, wody lub ewentualnych suplementów
Klient otrzymuje w/w konsultację w postaci spisanej porady, jak również odbywa konsultację telefoniczną do 60 minut gratis. 


Po otrzymaniu porady dodatkowo gratis klient otrzymuje wsparcie w zmianie diety (w zakresie udzielonej porady) – odpowiedzi na do 5 pytań mailowych.

KUP DIETĘ

Porady behawiorysty i dietyka zwierzęcego (specjalista żywienia psa i kota) są udzielane osobiście (Warszawa, Żyrardów i okolice – do ustalenia koszt dojazdu poza Warszawę poza w/w), telefonicznie lub za pomocą platformy internetowej (wideo-czat).

Dla psiego i kociego dietetyka oraz behawiorysty bardzo ważny jest wywiad wstępny i Państwa oczekiwania. Do udzielenia konsultacji potrzebuję opisu problemu – po wykazaniu zainteresowania konsultacją otrzymają Państwo kwestionariusz do uzupełnienia lub umawiamy się na krótki wywiad telefoniczny oraz ewentualną prośbę o dokumentację zdjęciową /video – ma to na celu wstępną ocenę problemu i możliwość pracy on-line.

Po opłacaniu konsultacji za pomocą przelewu otrzymują Państwo termin konsultacji – w ciągu maksymalnie 7 dni.

I speak English and can advice on Your dog/ cat and help you with Your challenges. If you need dog’s or cat’s diet recommendation or behavioral ones just stay in contact with me. I will help you and manage the whole process.

Cennik porad behawioralnych:

 • 45-minutowa konsultacja behawioralna – zoopsychologa on-line obejmująca doprecyzowanie problemu, określenie możliwych form postępowania i po konsultacji przekazanie zaleceń w formie pisemnej ( w pakiecie analiza przypadku przed i po spotkaniu oraz przygotowane zalecenia pisemnie w formie krótkiego dokumentu) – 120 zł
 • pakiet 3 konsultacji jw. 330 zł (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy) , dodatkowo możliwość zadawania pytań między konsultacjami – liczba konsultacji mailowych/ telefonicznych do wykorzystania w ciągu trwania pakietu ok. 5. Ustalamy wspólnie sposób postępowania. Całe postępowanie jest przez mnie dokumentowane w formie bieżących zaleceń – pisemnie i ustnie.

    Wszystkie rozmowy mogą mieć formę telefoniczną lub video.

    jeśli chcesz kupić usługę od razu – kup w naszym sklepie: https://mylovelydog.pl/produkt/kompleksowa-konsultacja-dietetyka-zwierzecego-dla-psa-lub-kota/

    Opłatę po ustaleniu warunków finansowych usługi i pisemnym potwierdzeniu należy uiścić na konto: SMART SOLUTION Bożena Wróblewska w banku PKO BP  nr rachunku  62 1020 1097 0000 7602 0330 1140 ze wskazaniem rodzaju konsultacji żywieniowa i behawiorystyczna. W przypadku realizacji usługi po udzieleniu porady Klient nie ma możliwości odstąpienia od usługi – jest ona zrealizowana.

    Możesz również wykupić dostęp do webinarów i materiałów – https://dietetykzwierzecy24.pl